Poděkování rodičům

05.10.2020

ObrázekVážení rodiče,

kolektiv MŠ Vám přeje hezké prázdniny, hodně sluníčka a pohody.

Víme, že pro rodiče je největším štěstím vidět děti šťastné a spokojené, a tak Vám přejeme, ať si tento krásný čas, kdy jsou Vaše děti malé, užíváte plnými doušky.

Pravda, že tento školní rok jste si své děti plnými doušky již užili víc, než jste předpokládali. Pro nás všechny to byl rok velice složitý, vzniklá pandemie nám vzala společné chvíle, které trávíme na akcích a na které se vždy moc těšíme. Děti byly ochuzené o školku v přírodě, o výlety a o spoustu zážitků, které by je, nebýt zákeřného koronaviru, ve školce čekaly. Jistě zase poznaly něco jiného, tátu a mamku doma, beze spěchu a spoustu společně strávených chvil s rodiči, na které v neustálém koloběhu pracovních i domácích povinností není čas.

Naši milí rodiče, doufáme a pevně věříme, že vše zlé máme za sebou a plny optimismu se s Vámi a Vašimi úžasnými dětmi těšíme na nový školní rok.

Rodičům dětí, které odcházejí po prázdninách do školy a nemohli jsme se s nimi osobně rozloučit, přejeme hodně trpělivosti, nadhledu a srdečně je zveme na zahajovací táborák  3.9.v 15.30 hod.

Kolektiv mateřské školy

Email: adamcovahana.nbk@email.cz