Zábavná soutěž pro naše děti,babičky,dědečky a celé rodiny

Milí rodiče,

ani v karanténě neztrácíme dobrou náladu a držíme se našich plánů. Vyhlašujeme zábavnou soutěž pro naše děti, babičky, dědečky a celé rodiny. Jde o akci podpořenou městem Nymburk, kterou pořádáme spolu se seniorským sdružením BEZoBAV časem.

Co je úkolem soutěže?

Aby si prarodiče vyprávěli (telefonovali, dopisovali) se svými vnoučaty o veselých zážitcích ze života. Nejlepší z rodinných vyprávění sami vyberte a pošlete ho e-mailem na bezobavcasem@seznam.cz do 15. 4. nebo doneste do školky, až bude po karanténě.

Sladká odměna čeká úplně na všechny účastníky soutěže!

1. – 3. místo dárkové balíčky plné dobrot, věcné odměny

Účastnit se mohou děti z Nymburka a okolí, prarodiče mohou být odkudkoli. Na věku nezáleží.

Témata: Jak jsme si jako děti hrály. Co veselého se přihodilo, když byli tvoje maminka, tatínek dětmi? Co se stalo na výletě? Proč je pro mě kamarádství nad zlato? Jak se žilo v časech našich pra-pradědečků? Písnička mého srdce a proč ji mám rád (a) … nebo volné téma.

V soutěži jde o nápad, jazykově si sami upravíme. Příběhy bychom rádi četli dětem.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na 732 901 047.

Držíme dobrou náladu, připojte se k nám!

Email: adamcovahana.nbk@email.cz

vytvořily Eskolky.cz